אודות אתגר 22

אתגר 22 הוא פרויקט תמיכה חינמי, שמזמין את משתתפיו לנסות טבעונות באווירה תומכת למשך 22 יום, בליווי של צוות מדריכים מנוסים ותזונאיות קליניות.

הפרוייקט מתבצע בוואצאפ, בקבוצות סגורות עם מאות משתתפים, ומשלב דינמיקה קבוצתית יחד עם חיבור אישי בין משתתפים ומדריכים.

במשך 22 ימי האתגר מקבלים המשתתפים 22 משימות ("אתגרים יומיים"), שהם מתבקשים לבצע ולחלוק עם צוות האתגר וזה עם זה את החוויות שלהם – ההצלחות לצד הקשיים.

באתגר 22 מבינים שתהליך המעבר לטבעונות מכיל, לצד החוויות המרגשות, גם מכשולים ולבטים, ולכן אנו מעודדים כל שינוי תזונתי ונוקטים בגישה לא-שיפוטית ומעצימה.

הפרויקט הוקם בשנת 2014 בישראל, תורגם במהרה לאנגלית וכיום פועל כבינלאומי. עד כה נרשמו אליו קרוב למיליון משתתפים, ממעל 160 מדינות.

 

* צולם בחוות החופש ע״י ענבל פולאק


מוכנים להצטרף לאתגר?

הצטרפו לאתגר 22 וקבלו מתכונים וטיפים למייל ולוואצאפ שלכם!

טבעונות מנסים ביחד!
מוכנים לאתגר? הצטרפו לאלפי משתתפים לחוויה טבעונית של 22 יום וקבלו מתכונים משגעים, הדרכה אישית וליווי של תזונאיות קליניות!
* ישמש לתקשורת ווצאפ עם רכזת האתגר. ניתן להסיר בכל עת.
* אתגר הנוער מתקיים בוואטסאפ
תכף מסיימים
ההרשמה לאתגר 22 לנוער היא לגילאי 12 ומעלה ומחייבת אישור הורים.
עליך לבדוק מול הוריך את העניין, ולבקש מהם לאשר:
אני
מאשר/ת את השתתפות בני/בתי באתגר 22
אתגר 22 פתוח לגילאי 12 ומעלה. אם גילך פחות מ-12 ואת/ה רוצה לעבור לטבעונות, כדאי שתגיע ליעוץ אישי אצל דיאטנית המתמחה בצמחונות וטבעונות, אפשר למצוא דיאטניות כאלו כאן: https://etgar22.co.il/dietitians

תנאי השימוש של אתגר 22

הצהרה: ידוע לי, שההשתתפות בקבוצה, לרבות הטיפים, ההסברים והתשובות שמתפרסמים בה, לא מחליפה יעוץ מקצועי (תזונתי, רפואי או אחר), ושהאחריות לאכול באופן מאוזן ובריא, הינה בלעדית על המשתתפ/ת.

עמותת אנימלס וצוות אתגר 22 לא יהיו אחראיים על כל בעיה בריאותית או אחרת, שעלולה לקרות עקב תזונה או התנהלות שלי במסגרת ההשתתפות באתגר.

כמו כן, ידוע לי שההסברים הרפואיים והתזונתיים באתגר, הם כלליים ולא יכולים לקחת בחשבון מאפיינים ודרישות בריאותיים של כל אחד מהמשתתפים.

האתגר לבדו לא יכול להוות מסגרת בלעדית לאנשים בעלי מחלות או דרישות בריאותיות/תזונתיות/נפשיות ייחודיות, כגון הפרעות אכילה, מחלות במערכת העיכול, ניתוח בריאטרי והריון. במקרים אילו, מומלץ לפעול בליווי אישי של איש מקצוע מתאים במקום או במקביל להשתתפות באתגר.

פרטיך האישיים, לרבות מספר הטלפון, ישמשו להכנסתך לרשימת התפוצה שלנו (לקבלת עידכונים במייל ובסמס). ניתן להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת.

עמותת אנימלס היא המפעילה של תכנית אתגר 22.