אודות אתגר 22

אתגר 22 הוא פרויקט תמיכה חינמי, שמזמין את משתתפיו לנסות טבעונות באווירה תומכת למשך 22 יום, בליווי של צוות מדריכים מנוסים ותזונאיות קליניות.

הפרוייקט מתבצע בפייסבוק, בקבוצות סגורות עם מספר מאות משתתפים, ומשלב דינמיקה קבוצתית יחד עם חיבור אישי בין משתתפים ומדריכים.

במשך 22 ימי האתגר מקבלים המשתתפים 22 משימות ("אתגרים יומיים"), שהם מתבקשים לבצע ולחלוק עם צוות האתגר וזה עם זה את החוויות שלהם - ההצלחות לצד הקשיים.

באתגר 22 מקבלים שהתהליך לטבעונות מכיל לצד החוויות המרגשות גם מכשלוים ולבטים, ולכן אנו מעודדים כל שינוי תזונתי, ונוקטים בגישה לא-שיפוטית ומעצימה.

הפרוייקט הוקם בשנת 2014 בישראל, תורגם במהרה לאנגלית וכיום פועל כבינלאומי. עד כה נרשמו עליו מעל לרבע מיליון משתתפים, ממעל ל-160 מדינות.

מוכנים להצטרף לאתגר?

הצטרפו לאתגר 22 וקבלו מתכונים וטיפים למייל ולפייסבוק שלכם!

מלאו את הפרטים החסרים בשדות החובה להמשך!
להמשיך לאתגר
מה שמך בפייסבוק?
תכף מסיימים
אנחנו יודעים שהמעבר לטבעונות עבור הורים מביא אתו אתגרים יחודיים, לכן יצרנו את מסלול הליווי הייחודי להורים. במסלול זה ילוו אותך בזמן אמת אמהות ואבות טבעוניים, בקבוצת ווטסאפ אינטימית עם מספר הורים נוספים כמוך שעוברים את האתגר.
מה שמך?
מספר הטלפון שלך
אחד ממדריכי המסלול ייצור איתך קשר בקרוב.
בנוסף למסלול מומלץ ביותר להצטרף לקבוצת הפייסבוק של האתגר - תועבר/י אליה לאחר אישור ההרשמה
תכף מסיימים

ההרשמה לאתגר 22 לנוער היא לגילאי 14 ומעלה ומחייבת אישור הורים

מה שמך?
מה הגיל שלך?
מה המייל שלך?
מספר הטלפון שלך (אתגר 22 לנוער נעשה בווטסאפ)
מספר הטלפון של אחד ההורים
גילך פחות מ-14 ואת/ה רוצה לעבור לטבעונות? מומלץ ללכת ליעוץ אישי אצל דיאטנית המתמחה בצמחונות וטבעונות, אפשר למצוא דיאטניות כאלו כאן: https://etgar22.co.il/dietitians
אנא סמן/י את סוג הבעיה:
 
לסיום ההרשמה עברו לקבוצת הפייסבוק
לחצו למעבר לקבוצת הפייסבוק
לאחר המעבר לקבוצה, אל תשכחו להקליק על Join Group ונצרפכם לקבוצה
תודה שהצטרפת לאתגר!
בקרוב מאוד נצרף אותך לקבוצת האתגר לנוער בווטסאפ. מלא בהצלחה!
אנו ממליצים לקבוע במקביל גם פגישה עם דיאטנית קלינית טבעונית בסקייפ במחיר מוזל

הצהרה: ידוע לי, שההשתתפות בקבוצה, לרבות הטיפים, ההסברים והתשובות שמתפרסמים בה, לא מחליפה יעוץ מקצועי (תזונתי, רפואי או אחר), ושהאחריות לאכול באופן מאוזן ובריא, הינה בלעדית על המשתתפ/ת.

עמותת אנימלס וצוות אתגר 22 לא יהיו אחראיים על כל בעיה בריאותית או אחרת, שעלולה לקרות עקב תזונה או התנהלות שלי במסגרת ההשתתפות באתגר.

כמו כן, ידוע לי שההסברים הרפואיים והתזונתיים באתגר, הם כלליים ולא יכולים לקחת בחשבון מאפיינים ודרישות בריאותיים של כל אחד מהמשתתפים.

האתגר לבדו לא יכול להוות מסגרת בלעדית לאנשים בעלי מחלות או דרישות בריאותיות/תזונתיות/נפשיות ייחודיות, כגון הפרעות אכילה, מחלות במערכת העיכול, ניתוח בריאטרי והריון. במקרים אילו, מומלץ לפעול בליווי אישי של איש מקצוע מתאים במקום או במקביל להשתתפות באתגר.

פרטיך האישיים, לרבות מספר הטלפון, ישמשו להכנסתך לרשימת התפוצה שלנו (לקבלת עידכונים במייל ובסמס). אין חובה לתת את מספר הטלפון וניתן להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת

נגישות