למה לעבור לטבעונות עם אתגר 22?

זה לגמרי אפשרי לעבור לתזונה לטבעונות לבד, אבל מניסיוננו הדרך הכי כיפית, פשוטה, קלה ויעילה לעשות את השינוי עוברת דרך אתגר 22. למה? הנה עשר הסיבות המרכזיות:

בגלל הבריאות

הבריאות שלכם חשובה לנו מאוד, ולכן האתגר בנוי ככה שהמעבר לתזונה טבעונית ייטיב לא רק עם בעלי החיים וכדור הארץ, אלא גם עם גופכם. בעוד שבאינטרנט מסתובבות המון המלצות תזונתיות שחלקן מטעות ומסוכנות, כל המידע התזונתי שמתפרסם באתגר נכתב על ידי הדיאטניות המוסמכות שלנו שמתעדכנות כל הזמן במחקרים הכי חדשים ומהימנים.

תקבלו המון מידע על תזונה בריאה

המידע שמפורסם באתגר יאפשר לכם ליהנות מכל המעלות הבריאותיות של תזונה טבעונית. במהלך האתגר תוכלו גם להעביר לדיאטניות שאלות דרך המדריכים. אחת התזונאיות אפילו תתארח בקבוצה, כדי שתוכלו לשאול אותה שאלות ללא תיווך. ועדיין במצבים רפואיים מורכבים, התזונאיות שמלוות את האתגר לא יוכלו להחליף ייעוץ מקצועי פרטני.

בנוסף, כדי שתוכלו להיות בטוחים שכל המידע התזונתי המופיע באתגר הוא אמין, אנחנו מקפידים שצוות ההדרכה והמשתתפים לא יחלקו המלצות תזונתיות שלא אושרו על ידי התזונאיות שלנו.

כי עם הצלחה לא מתווכחים

האתגר הוקם בישראל בשנת 2014, ולא עצר לרגע מאז. בעקבות ההצלחה בארץ, האתגר התרחב והוא מתקיים כיום ביותר מ-160 מדינות וקרוב למיליון איש כבר השתתפו בו. חלק מהמשתתפים בוחרים לחזור על האתגר מספר פעמים כדי להמשיך וליהנות מהתמיכה, המידע והמתכונים. אחרים חוזרים אליו מאוחר יותר בתור מדריכים.

בגלל התוכנית המסודרת וההתאמה האישית

אנחנו מציעים תוכנית מסודרת של אתגרים יומיים שבזכותה המעבר לטבעונות הופך פשוט בהרבה. האתגרים כוללים התייחסות גם לצד המעשי (כמו מתכוני דגים טבעוניים ורעיונות לבישול עם עדשים) וגם לצד הרגשי (כמו איך מספרים למשפחה ולחברים על המעבר לטבעונות). אבל התוכנית המובנית היא רק הבסיס. המדריכים והמדריכות שלנו נמצאים בקבוצה כדי להגיב לכל המחשבות, הצרכים ובקשות המידע והמתכונים שלכם.

בגלל הנוחות והזמינות

כדי להשתתף באתגר לא צריך לצאת מהבית, או אפילו להתחבר לזום בשעה שנקבעה מראש. כל האתגר מתנהל בווטסאפ, וניתן להתעדכן בתכנים בשעה שנוחה לכם מכל מקום בארץ או בעולם.

זמינים עבורכם גם כשאתם קונים בסופר

בשעות הפעילות של הקבוצה אנחנו גם זמינים עבורכם לכל שאלה, ותקבלו מענה זריז על כל נושא שתעלו: לא משנה אם אתם בסופר ומתלבטים איזה המבורגר לקנות, רוצים לדעת איזו מסעדה טבעונית כשרה יש באזור חדרה או שאתם מורעבים ומחפשים רעיונות לארוחת ערב זריזה.

בגלל הניסיון שלנו

אין סיבה להמציא את הגלגל מחדש כשאפשר ללמוד מניסיון של אחרים. צוות האתגר כולל טבעונים וטבעוניות ותיקים במגוון גילאים, עיסוקים, אזורי מגורים, העדפות קולינריות, כישורי בישול וכו'. אף אחד מאיתנו לא נולד טבעוני, ואנחנו זוכרים היטב את ההתרגשות, ההצלחות והאתגרים של תחילת הדרך. לכן לא משנה מה ההתלבטות, השאלה, הדילמה או ההתמודדות שלכם כרגע, לפחות חלקנו עברנו את אותו הדבר ונוכל להזדהות ולייעץ.

בגלל כוחה של הקבוצה

בשנים האחרונות נערכים הרבה מחקרים שבודקים מה עוזר לנו ליצור הרגלים חדשים. במחקרים התגלה שאחת הדרכים הכי אפקטיביות ליצור הרגל חדש ולהתמיד בו היא לספר על המטרות והחששות שלנו לאנשים שאנחנו יודעים שיתמכו בנו. לכן להצטרף לקבוצה של אנשים שיש להם את אותה המטרה זו דרך מעולה ליצור שינוי.

כל אתגר מחדש אנחנו רואים שהאינטראקציות בין המשתתפים תורמת המון להצלחת האתגר. יש משהו מעודד, מחזק ומעורר השראה במעבר לטבעונות ביחד. שאר המשתתפים נמצאים באותו התהליך כמוכם, ואם תבחרו לחלוק הם יבינו בדיוק מה עובר עליכם. תוכלו להיות שם אחד עבור השני בהצלחות ובאתגרים. ולמרות שזו לא המטרה הרשמית של הקבוצה, אם תרצו בזה אפילו תכירו חברים חדשים.

בגלל אפס השיפוטיות

אנחנו יודעים שלכל אחת ואחד יש דרך משלהם לעבור לטבעונות. חלק מבצעים את השינוי בבת אחת, ואחרים עוברים לתזונה טבעונית בהדרגה. אנחנו נעודד אתכם לעשות את השינוי בקצב שמתאים לכם. המעבר לטבעונת הוא לא תחרות. מה שחשוב זה שתצליחו להתמיד בתזונה טבעונית מאוזנת, ולא כמה זמן ייקח לכם להגיע לשם.

לחגוג את ההצלחות

אנחנו נחגוג ביחד את ההצלחות שלכם, ולעולם לא נשפוט אתכם אם תספרו שאכלתם משהו לא טבעוני. מה שכן נעשה זה להציע לכם טיפים איך להוריד מהתפריט את כל המוצרים מהחי בקצב שמתאים לכם.

בגלל היחס האישי

כמה ימים אחרי פתיחת האתגר, יפנו אליכם המדריך או המדריכה האישיים שלכם בהודעה פרטית. ההתכתבות בהודעות פרטיות תאפשר לכם לשתף גם תכנים שאתם מרגישים שלא בנוח להעלות בקבוצה, או שנראה לכם שלא יעניינו משתתפים נוספים. וכמובן ששום דבר הוא לא חובה, ואם אתם מעדיפים שלא יפנו אליכם בפרטי, פשוט עדכנו את המדריך או המדריכה שלכם.

בגלל ההמשכיות

קרה לכם שהתמדתם במשהו כל עוד הייתם במסגרת, וברגע שהמסגרת הסתיימה גם ההתמדה נעלמה? אז גם לנו זה קרה, ולכן יש לנו פתרון גם לזה…

בתור התחלה, תוכלו להשתתף באתגר כמה פעמים שרק תרצו. כשתחליטו שאתם מוכנים לשלב הבא תחכה לכם קבוצת בוגרי האתגר, שגם בה משתפים מתכונים, דילמות, הצלחות, מחשבות ועוד המון תכנים שקשורים לטבעונות.

כי זה פשוט כיף

להתכתב בווטסאפ עם אנשים שמתעניינים באותם דברים כמוכם זה כיף. קבוצת האתגר היא המקום המושלם לשתף מה חשבתם על הגבינה הטבעונית החדשה שמצאתם בסופר, לקרוא על מוצרים מסקרנים ולקבל מחמאות על הקציצות המהממות שהכנתם. חלק מהמשתתפים נהנים כל כך שהם ממשיכים לשתף בקבוצה מתכונים, תמונות ומוצרים גם אחרי שתוכנית האתגר הרשמית הסתיימה.

רוצה להשתתף באתגר בחינם, ולעשות משהו טוב למען הבריאות שלך, בעלי החיים והאקלים? כאן נרשמים!